Головна

Подбайте про ваших близьких і довірте нам опіку над ними

Получите Консультацию
Оставьте Заявку Онлайн
002-donation

Моральна і фізична підтримка 24/7

001-doctor

Дбайливий і уважний персонал

003-clipboard

Якісне обсужіваніе і догляд цілодобово

icons8-медбрат-80

Побутова опіка

icons8-стетоскоп-filled-100

Медичний догляд / Реабілітація

icons8-скидка-100

Ціни та послуги

Частный Дом для престарелых в Киеве

У літньому віці будь-яка людина має потребу в комфортному проживанні і турботі близьких людей, особливо якщо у нього є група по інвалідності. На жаль, родичі часто просто фізично не можуть в повній мірі це організувати. Власні сім’ї, напружений робочий графік, віднімають практично весь час,
і літня людина доживає свій вік в чотирьох стінах.

Наймати доглядальницю не завжди можливо: по-перше, складно знайти кваліфіковану, а по-друге, погодинна оплата виходить дорого. Часто буває, що літня людина проживає в іншому місті або і зовсім не має близьких родичів, у кожного своя ситуація складається в житті.
Приватний хоспіс допомагає вирішити питання догляду та проживання людей похилого віку. Люди похилого віку тут живуть повноцінним життям, мають цілодобове медичне обслуговування. Для людей з обмеженими можливостями, лежачих хворих, надається доглядальниця-компаньйон. Це досвідчені співробітники пансіонату,
які володіють початковими медичними навичками і здатні моніторити стан здоров’я підопічного.

Переваги хоспісу для літніх людей

Гарне місце розташування

Територія приватного хоспісу оточена мальовничою природою.

Комфортне середовище

Упорядкована територія ідеальна для прогулянок і активного відпочинку.

Цікаве дозвілля

Малювання, читання, гри в настільні ігри, прогулянки на свіжому повітрі.

Різноманітне харчування

Передбачено індивідуальне харчування та можливість організації лікувальних столів.

Безпека

Цілодобове спостереження за постояльцями гарантує своєчасну допомогу

Соціальна адаптація

Пенсіонери не відчувають себе відірваними від соціуму.

Хочете дізнатися більш детальну інформацію?

Оставьте Ваш телефон и наши менеджеры перезвонят Вам в самое ближайшее время

Часті Питання та Відповіді

Основний напрямок нашої діяльності – догляд за людьми похилого віку (жінками старше 55 років і чоловіками старше 60 років). Ми також приймаємо пацієнтів більш молодого віку (з 18 років), якщо їм встановлено першу / друга група інвалідності і вони потребують регулярного медичного догляду.

Всі співробітники пансіонату, в чиї посадові обов’язки входить догляд і спостереження за нашими постояльцями, мають медичну освіту і практичний досвід роботи з пацієнтами похилого віку та інвалідами, які зазвичай потребують підвищеної уваги і максимально чуйному зверненні.

У нашому пансіонаті передбачені трьох-чотирьох і більше місцеві кімнати в яких проживають бабусі і дідусі виходячи зі своїх фізичних і психічних недуг. Всі кімнати просторі і мають всі необхідні зручності для комфортного проживання.

Ми не обмежуємо зустрічі наших пацієнтів з родичами. У будь-який час ви можете приїхати в пансіонат і побути зі своїм близьким, привезти йому подарунки і гостинці. Єдина рекомендація – планувати свої візити на час, вільний від медичних процедур, призначених пацієнтові.

Так, в нашому пансіонаті є можливість організувати окреме, дієтичне харчування для осіб, які страждають специфічними захворюваннями: наприклад, цукровий діабет або з нирковою недостатністю. Питання про необхідність такого харчування вирішується в момент укладення договору на проживання.

Медсестри контролюють виконання призначень лікаря нашим пацієнтами. У пансіонаті організована зміна постільної білизни і прання особистого одягу, є гаряче водопостачання і обладнані санвузли. При необхідності медсестри нададуть всю необхідну допомогу і проведуть гігієнічні процедури.

У пансіонаті «Тульський дідусь» є відділення, в якому створені всі умови для комфортного проживання людей, які страждають депресією і слабоумством, хворобою Альцгеймера та іншими психічними захворюваннями. Догляд за ними здійснює персонал, який має відповідні навички і медичну освіту.

Тривалість перебування пацієнта в пансіонаті визначається їм або його родичами самостійно, з урахуванням рекомендацій лікаря. Ми вважаємо, що мінімальний термін проживання повинен становити не менше двох місяців. За цей час літній чоловік встигає повністю звикнути до нової обстановки, оцінити переваги професійного догляду та відчути поліпшення здоров’я після лікування в пансіонаті.

Відгуки Наших Клієнтів

quote

У вересні привезли свого дідуся якому вже 79лет. Виникла ситуація яка просто не можливо було вирішити без даного пансіонату. Потрібно було виїхати за кордон на 3 місяці, а залишати старого самого в квартирі не хотілося. Тут ми визначили дідуся на 3 місяці що б за ним був потрібний догляд. В цілому залишилися задоволені пансіонатом.

Іван Данилов

З моїм графіком роботи, на жаль, доглядати за хворою бабусею часу зовсім немає. Вирішили відправити її в цей пансіонат, щоб був наданий необхідний догляд. У пансіонаті їй надають кваліфіковану допомогу. Люди похилого віку знаходяться тут не обділені увагою. Їм забезпечено комфортне проживання та якісне харчування.

Світлана Качаєва

Все супер! Два тижні тому оформили нашу маму Ларису Василівну в Тульський дідусь. Сьогодні були у неї. Це просто небо і земля, то що було і те що зараз. Вона в буквальному сенсі розцвіла! В очах життя, інтерес до життя. Подруги, один з’явився. Тиск нижче на 20 одиниць стало. Стільки всього цікавого розповідала! Всього тут і не напишеш.
Вообщем мої п’ять зірок і найпозитивніші рекомендації!

Христина Іваннікова

Де ми знаходимося